Новини

• 25.01.2019 Спортивне орієнтування 2018: підводимо підсумки

Надзвичайно насиченим на змагання і плідним на результати виявився 2018 рік для орієнтувальників клубу "Максимум" при Решетилівському районному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді. Члени команди (гуртківці та тренери) за цей час взяли участь в численних змаганнях обласного та Всеукраїнського рівнів зі спортивного орієнтування, етапах Чемпіонату України і здобули близько 60 призових місць, виконали кілька юнацьких розрядів, 4 дорослих (два І та два ІІІ), звання КМСУ...

• 08.01.2019 Результати Кубка Полтави 2018

Ось і закінчився черговий рік, а отже, настав час підбивати підсумки участі орієнтувальників при Решетилівському центрі туризму в змаганнях. Протягом року ми маємо багато виступів на змаганнях обласного і Всеукраїнського рівнів та значні здобутки. Це і досвід, і спортивні розряди, і перемоги. Зокрема, за підсумками Кубка Полтави 2018  (в залік йшло 4 з 8 етапів) призерами стали: Савченко Олександр (група Ч 12) - ІІ місце (тренер - Киспельов В...