• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про Решетилівський РЦТКум

Решетилівський районний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді розпочав гурткову роботу 01 листопада 1993 року. Більше двох десятиліть основною метою діяльності позашкільного навчального закладу є забезпечення потреб дітей і юнацтва Решетилівщини в додатковій освіті в галузі туризму і краєзнавства.
Основним напрямком діяльності Решетилівського РЦТКум є навчально-виховна робота. У 2016-2017 навчальному році в закладі працюють дев’ять туристсько-краєзнавчих гуртків. Гуртки відвідують учні Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені академіка В.О.Пащенка, Друголиманської та Решетилівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Решетилівської ЗОШ І ступеня та Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника.
Окрім навчально-виховної діяльності, центр туризму і краєзнавства проводить інструктивно-методичну та організаційно-масову роботу з питань розвитку туристсько-краєзнавчої діяльності в навчальних закладах Решетилівського району, координує роботу пошукових загонів шкіл під час проведення краєзнавчих експедицій.
Адреса Решетилівського РЦТКум: 38400, Полтавська область, смт. Решетилівка, вул.Шевченка 3а
Телефон: (05363) 2-84-80; E-mail: rctkum@i.ua
Кiлькiсть переглядiв: 248

Коментарi