• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Решетилівські педагоги – учасники ІV-го обласного польового семінару-практикуму з туристсько-краєзнавчої роботи

Решетилівські педагоги – учасники ІV-го обласного польового семінару-практикуму з туристсько-краєзнавчої роботи

2017-04-28

/Files/images/Turisti.JPG Решетилівські педагоги - учасники ІV-го обласного польового семінару-практикуму з туристсько-краєзнавчої роботи для працівників освіти Полтавщини (с.Головач Полтавського району, 26 квітня 2017 року)
З 25 по 27 квітня 2017 року на базі обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» в с. Головач Полтавського району відбувся ІV обласний польовий семінар-практикум з туристсько-краєзнавчої роботи для працівників освіти Полтавщини. У семінарі взяли участь 65 педагогів з 14 територій області.
Решетилівську команду сформували працівники Решетилівського районного центру туризму і краєзнавства Олександр Карамушка, Ігор Купенко, Ліна Войтович, СтанКалініченко, Віталій Кисельов, Євгеній Зимогляд та вчителька Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Наталія Тернієвська.
До програми семінару увійшли навчально-практичні заняття з підготовки звітів туристсько-краєзнавчих експедицій та доповідей, з пішохідного туризму, спортивного орієнтування, навичок польової краєзнавчої роботи з історичного та географічного краєзнавства, археології, екології, геології, фольклору і етнографії.
Педагоги змогли ознайомитися з виставкою кращих пошуково-дослідницьких робіт обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна».
Знання та навички, отримані під час семінару-практикуму були застосовані на заліковому туристсько-краєзнавчому експедиційному маршруті – змаганнях, у яких наша команда посіла 4-е місце.
Також, відбулися конкурси: «Інтелектуали Полтавщини» (решетиляни посіли 7-е місце) та «Наші будні» /фотоконкурс/ (здобули 1-е місце).
У загальнокомандному заліку команда Решетилівського району посіла 5-е місце. Переможцем же змагань у загальному заліку стала команда міста Полтави, друге місце посіла команда Полтавського району, а третє місце зайняла команда Кобеляцького району.
Ігор Купенко, методист Решетилівського районного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді
Кiлькiсть переглядiв: 209

Коментарi