• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Обласний семінар тренерів команд з пішохідного туризму відбувся у Полтаві

Обласний семінар тренерів команд з пішохідного туризму відбувся у Полтаві

2017-01-20

/Files/images/Семінар тренерів-2017 (5).jpg Обласний семінар для тренерів команд з пішохідного туризму. Практичні заняття (Полтавська ЗОШ № 15, 18 січня 2017 року)
З 17 по 18 січня 2017 року на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 15 Полтавської міської ради» пройшов обласний семінар для тренерів команд з пішохідного туризму на тему: «Заходи щодо забезпечення безпеки учасників під час змагань з пішохідного туризму».
Організували та провели семінар Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації та Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.
У роботі семінару взяли участь 28 тренерів туристських команд із 18 міст та районів області.
Від Решетилівського району участь у семінарі взяли керівники гуртків Решетилівського районного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Зимогляд Євгеній Вікторович (гурток «Пішохідний туризм» при Жовтневій ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Кисельов Віталій Юрійович (гурток «Пішохідний туризм» при Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені академіка В.О.Пащенка).
Відкриваючи семінар, директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Станіслав Вікторович Комісар підвів підсумки туристської діяльності освітніх закладів Полтавщини у 2016 році, окреслив завдання на нинішній рік та нагородив переможців й призерів І етапу Всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді.
Серед нагороджених – туристська група Решетилівського РЦТКум та її керівник В.Ю.Кисельов. Решетилівські туристи влітку 2016 року здійснили спортивний туристський пішохідний похід 3-го ступеню складності по Українським Карпатам та посіли 2-е місце в І-му (обласному) етапі Всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді серед пішохідних походів 3-го ступеню складності.
Завідувач організаційно-масового відділу Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства Олександр Анатолійович Безверхий ознайомив присутніх з особливостями проведення змагань 21 Спартакіади у 2017 році.
Керівник гуртків ПОЦТКУМ Наталія Василівна Горобець детально ознайомила слухачів семінару з новинками від виробників туристського спорядження їх технічними характеристиками та правилами безпечного використання.
Головний суддя Спартакіади Анатолій Вікторович Криворучко у виступі зупинився на заходах з дотримання безпеки учасників під час змагань з пішохідного туризму, підвів підсумки і наголосив на досягненнях команд області з видів туризму, окреслив завдання для підготовки збірної команди Полтавської області у 2017 році.
Під час проведення практичної частини семінару методистом ПОЦТКУМ Анатолієм Вікторовичем Криворучком та керівником гуртків Василем Олексійовичем Нікуліним, що проходила в спортивній залі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 15, були розглянуті питання щодо виконання заходів із дотримання безпеки учасників змагань з пішохідного туризму, вимог до спорядження, що використовується при подоланні дистанцій змагань.
При проведенні практичних занять активно допомагали вихованці гуртків «Спортивний туризм» (керівник гуртків Криворучко А.В.), які продемонстрували тренерам команд області основні прийоми подолання технічних етапів, а всі бажаючі отримали можливість подолати обладнану дистанцію «Смуга перешкод».
Ігор Купенко /за матеріалами сайту Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді/.

/Files/images/Семінар тренерів-2017 (1).jpg/Files/images/Семінар тренерів-2017 (2).jpg/Files/images/Семінар тренерів-2017 (3).jpg/Files/images/Семінар тренерів-2017 (4).jpg/Files/images/Семінар тренерів-2017 (5).jpg/Files/images/Семінар тренерів-2017 (6).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 285

Коментарi