• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Делегація Українського державного центру туризму і краєзнавства відвідала Решетилівку

Делегація Українського державного центру туризму і краєзнавства відвідала Решетилівку

2016-12-16

/Files/images/УДЦТКУМ (2).JPG Зустріч гостей біля Будинку освіти
15 грудня 2016 року для ознайомлення із системою організації туристсько-краєзнавчої роботи в навчальних закладах Решетилівського району та станом навчально-виховної, організаційно-масової та інформаційно-методичної діяльності Решетилівського районного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді в Решетилівці перебувала з візитом делегація працівників Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (УДЦТКУМ) у складі 14 осіб. Очолював делегацію заступник директора УДЦТКУМ Дмитро Григорович Омельченко.
Під час пленарного засідання, що відбулося в актовій залі Будинку освіти виступили начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської районної державної адміністрації В.Г.Зінченко, директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Комісар С.В. та заступник директора УДЦТКУМ Д.Г.Омельченко.
Виступ-презентацію на тему «Реалізація заходів Концепції національно-патріотичного виховання засобами туризмі і краєзнавства на Решетилівщині» представив методист Решетилівського РЦТКум І.А.Купенко.
Відбувся невимушений обмін думками учасників засідання стосовно перспектив розвитку позашкілля в сучасних умовах, зокрема під час проведення реформи децентралізації.
Гості, також, побували у районному центрі туризму і краєзнавства, майстерні художніх промислів, музеї Решетилівського професійного художнього ліцею.
Ігор Купенко, методист Решетилівського РЦТКум

/Files/images/УДЦТКУМ.JPG/Files/images/УДЦТКУМ (1).JPG/Files/images/УДЦТКУМ (2).JPG/Files/images/УДЦТКУМ (3).JPG/Files/images/УДЦТКУМ (4).JPG/Files/images/УДЦТКУМ (5).JPG/Files/images/УДЦТКУМ (6).JPG/Files/images/УДЦТКУМ (7).JPG

Кiлькiсть переглядiв: 283

Коментарi