• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Успіхи решетилівських педагогів-туристів

Успіхи решетилівських педагогів-туристів

2016-09-26

/Files/images/Команда району на 40-х.jpg Команда педагогів-туристів Решетилівського району - учасники 40-х обласних змагань та семінару-практикуму серед працівників освіти Полтавщини (24 вересня 2016 року; с.Головач Полтавського району)
З 23 по 25 вересня 2016 року в селі Головач Полтавського району на базі обласного оздоровчого центру «Маяк» відбулися ювілейні 40 обласні змагання та семінар-практикум з пішохідного туризму серед працівників освіти Полтавщини, які провели працівники Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (директор Станіслів Вікторович Комісар) за підтримки обласного комітету профспілки працівників освіти.
Участь у семінарі-практикумі взяли представники 21 території, а у змаганнях – 15 команд з районів та міст області.
Решетилівщину представляла команда у складі педагогів: Зимогляда Євгена Вікторовича, Зленко Тетяни Сергіївни (обоє вчителі Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Коляки Руслана Васильовича (вчитель Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Войтович Ліни Іванівни (керівник гуртків Решетилівського РЦТКум), Купенка Ігоря Андрійовича (методист Решетилівського РЦТКум) та Карамушки Олександра Вікторовича (директор Решетилівського РЦТКум), що виконував обов’язки і тренера, і судді від команди.
На урочистому відкритті змагань та семінару-практикуму були присутні та вітали їх учасників голова Полтавської обласної ради Олександр Юрійович Біленький, заступник голови обласної ради Анатолій Миколайович Ханко, представники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, обласної Федерації спортивного туризму та обласного комітету профспілки працівників освіти.
У ході урочистостей кілька педагогів-туристів області отримали посвідчення суддів зі спортивного туризму. Зокрема, першим на Полтавщині «Суддею національної категорії зі спортивного туризму» став методист Полтавського ОЦТКУМ Анатолій Вікторович Криворучко. Серед відзначених і директор Решетилівського РЦТКум О.В.Карамушка, що отримав звання «Суддя І категорії зі спортивного туризму».
Звання «Інструктор дитячо-юнацького туризму» присвоєне Карамушці О.В., Купенку І.А., Кисельову Ю.В.
До програми змагань увійшли особисто-командні змагання з пішохідного туризму серед чоловіків і жінок, командні «змагання зв’язок» та конкурсна програма.
У суботу бронзові медалі у «змаганнях зв'язок» здобули Євгеній Зимогляд та Руслан Коляка, що у командному заліку двох «зв'язок» допомогло решетилівській команді отримати третє місце та Кубок у цьому виді програми.
Наступного дня, у неділю, Євгеній Зимогляд повторив «бронзовий» результат, цього разу «взявши» третє місце вже в особистих змаганнях серед чоловіків.
Маємо і хороші результати у видах конкурсної програми. Так, у конкурсі відеофільмів решетилівські педагоги посіли перше місце (режисер відеофільму Зленко Т.С.), а у конкурсі туристської пісні – третє.
У підсумку ж у загальному заліку по спортивній програмі решетилівські спортсмени-туристи посіли п’яте місце, а у конкурсній програмі – четверте.
Переможцями 40 змагань з пішохідного туризму серед працівників освіти у спортивній програмі знову стали лохвицькі туристи, друге і третє місце посіли відповідно команди Лубенського та Чорнухинського районів; у конкурсній програмі лідерство за представниками Новосанжарщини, а друге і третє місце – за педагогами Лубенського та Лохвицького районів.
Світлини (автор Євгеній Зимогляд) із 40-х обласних змагань та семінару-практикуму з пішохідного туризму серед працівників освіти Полтавщини можна знайти у ФОТОАЛЬБОМІ
Результати виступів всіх учасників змагань дивіться у ПРОТОКОЛАХ на сайті Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
Кiлькiсть переглядiв: 271

Коментарi