• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Сьомий відкритий туристський зліт пам’яті Василя Маценка відбувся на Решетилівщині

Сьомий відкритий туристський зліт пам’яті Василя Маценка відбувся на Решетилівщині

2016-09-19

/Files/images/Команда Покровського - переможці 7 зльоту.jpg Команда Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівники Зимогляд Є.В., Кучук Р.Т.) - переможці 7-го відкритого районного туристського зльоту пам'яті В.Г.Маценка (16 вересня 2016 року; с.Капустяни Решетилівського району)
З 13 по 16 вересня 2016 року у сосновому лісі на околиці села Капустяни Решетилівського району працівники Решетилівського районного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (директор Олександр Вікторович Карамушка) провели щорічний вже 7-ий відкритий районний туристський зліт учнівської молоді, присвячений пам’яті Василя Григоровича Маценка. У зльоті взяли участь 90 спортсменів з 11 команд, у тому числі команди з Лохвицького (Корсунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Свищ Ігор Петрович) та Новосанжарського (Сухомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Пуха Микола Михайлович) районів.
На урочистій лінійці з нагоди відкриття зльоту його учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять туриста-краєзнавця, спеціаліста відділу освіти, педагога В.Г.Маценка, а до підніжжя його пам’ятника керівники команд поклали квіти.
Особливістю цьогорічного зльоту було те, що разом із дітьми у змаганнях та конкурсах виступали їхні тренери. Основу програми зльоту склали командні змагання з пішохідного туризму на місцевості («змагання зв'язок»). У напруженій боротьбі «золото» на дистанції «Смуга перешкод» «взяли» Галина Філончук та її тренер Євгеній Зимогляд (Покровська ЗОШ І-ІІІ ступенів), «срібло» дісталося Олегу Дубовику та Денису Радченку (Покровська ЗОШ І-ІІІ ступенів), а «бронза» – Крістіні Рябокуль та Владиславу Власенку (Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
Поряд із спортивної програмою проходила конкурсна. Так, у в’язанні вузлів переможцями стали покровські туристи, а у конкурсі туристських біваків перше місце отримали демидівські спортсмени.
Абсолютним переможцем зльоту (як у спортивній, так і в конкурсній програмах) стала команда старшої групи Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівники Зимогляд Євгеній Вікторович, Кучук Раїса Тимофіївна). Друге місце у спортивній та третє у конкурсній програмах здобули шевченківські туристи (керівники Кисельов Віталій Юрійович, Дикопавленко Олександр Олексійович). Третє місце у спортивній та друге у конкурсній програмах посіли демидівські спортсмени (керівники Коляка Руслан Васильович, Стешенко Володимир Миколайович).
Переможці та призери зльоту нагороджені грамотами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації та районного центру туризму і краєзнавства.
Ігор Купенко, методист Решетилівського районного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді
Фото із 7-го туристського зльоту дивіться у ФОТОАЛЬБОМІ.
Кiлькiсть переглядiв: 305

Коментарi