• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Решетилівські краєзнавці – переможці 33-го обласного зльоту юних краєзнавців та активістів шкільних музеїв Полтавщини

Решетилівські краєзнавці – переможці 33-го обласного зльоту юних краєзнавців та активістів шкільних музеїв Полтавщини

2016-03-22

/Files/images/Анастасія Абрамова на 33-му зльоті.JPG Староста гуртка «Історичне краєзнавство» Анастасія Абрамова виступає у творчій майстерні «Фольклор та етнографія» (м.Полтава, 17 березня 2016 року)
З 16 по 18 березня 2016 року в Полтаві на базі обласних центрів туризму і краєзнавства та естетичного виховання учнівської молоді відбувся 33-ий обласний зліт юних краєзнавців та активістів шкільних музеїв. Решетилівщину представляв гурток «Історичне краєзнавство» районного центру туризму і краєзнавства (керівник гуртка – Войтович Ліна Іванівна). На захід прибули представники 17 районів та міст області.
До програми зльоту увійшли благодійна акція «Учасники обласного зльоту – воїнам АТО», виставка з досвіду роботи «Досягнення юних краєзнавців та активістів музеїв» та робота творчих майстерень.
Перед урочистим відкриттям зльоту пройшов збір коштів, листівок, малюнків до «Скриньки Добра», учасники зльоту поповнили мобільні рахунки та надіслали вітальні SMS-повідомлення воїнам – учасникам антитерористичної операції. Також, була проведена акція щодо збору лікувальних трав’яних чаїв «Подаруй частинку тепла», у рамках якої діти заготували набори трав’яних чаїв та прикріпили до них побажання воїнам.
Зібрані під час акції подарунки та кошти були передані волонтерам для учасників антитерористичної операції з Полтавської області.
У ході роботи зльоту староста гуртка «Історичне краєзнавство» Анастасія Абрамова (на фото) представила роботу пошуковців у творчій майстерні «Фольклор та етнографія». Вона презентувала краєзнавче дослідження «Золоті руки, срібні голоси», присвячене історії колективу художньої самодіяльності Решетилівської фабрики художніх промислів – ансамблю, який багато десятиліть прославляв решетилівських майстринь та отримав звання народного.
За підсумками роботи гурток став переможцем 33-го обласного зльоту та разом з керівником нагороджений грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.
Ігор Купенко, методист районного центру туризму і краєзнавства
Кiлькiсть переглядiв: 190

Коментарi