• Ви знаходитесь тут:

• Головна
  • Новини
  • Вихованці Решетилівського районного центру туризму і краєзнавства - переможці та призери ІІ-го відкритого Чемпіонату району з нічного орієнтування на місцевості серед учнівської молоді

2014-12-02

/Files/images/Учасники Нічного провіда - 2015.jpg Учасники ІІ-го відкритого Чемпіонату Решетилівського району з нічного орієнтування на місцевості серед учнівської молоді на старті (28 листопада 2014 року)
В останню п'ятницю осені 28 листопада 2014 року в Решетилівці пройшов ІІ-ий відкритий Чемпіонат району з нічного орієнтування на місцевості серед учнівської молоді. Ініціатором та організатором змагань виступив тренер Решетилівської ДЮСШ Павло Олегович Мосієнко.
У змаганнях взяли участь 26 вихованців гуртків Решетилівської ДЮСШ та Решетилівського РЦТКум, учнів Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника, Жовтневої та Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Учасники змагалися між собою у трьох групах: «Юнаки», «Дівчата» та «Еліта».
За підсумками Чемпіонату місця розподілилися так. Серед дівчат (група "Дівчата") "золото" здобула Анастасія Гнатенко, "срібло" - Інна Вдовиченко, а "бронзу" - Анастасія Олефір (всі дівчата вихованки гуртка "Спортивне орієнтування" Решетилівської ДЮСШ; керівник гуртка Павло Олегович Мосієнко).
Серед хлопців (група "Хлопці") перемогу здобув Ілля Павлюченко, другим прийшов Владислав Гайко (обоє вихованці гуртка "Географічне краєзнавство" Решетилівського РЦТКум; керівник гуртка Ігор Андрійович Купенко), а третю сходинку посів Олександр Антоненко (вихованець гуртка "Пішохідний туризм" РЦТКум при Жовтневій ЗОШ І-ІІІ ступенів; керівник Євген Вікторович Зимогляд).
У групі "Еліта" змагалися більш досвідчені спортсмени-орієнтувальники. Тут першим очікувано став Олександр Коп’як, друге місце посів Роман Крамарь (обидва вихованці Решетилівської ДЮСШ), а третє місце посіла Валентина Кучук (вихованка Решетилівського РЦТКум із Жовтневого).
Переможці та призери нагороджені медалями, грамотами та пам’ятними призами.
Світлини із Чемпіонату Решетилівщини із нічного орієнтування на місцевості можна переглянути у Фотоальбомі.